999,00 ₺ KDV Dahil
2.299,00 ₺ KDV Dahil
2.999,00 ₺ KDV Dahil
2.299,00 ₺ KDV Dahil
2.299,00 ₺ KDV Dahil
2.299,00 ₺ KDV Dahil
2.299,00 ₺ KDV Dahil
2.299,00 ₺ KDV Dahil
2.299,00 ₺ KDV Dahil
2.299,00 ₺ KDV Dahil
2.299,00 ₺ KDV Dahil
1.799,00 ₺ KDV Dahil
1.799,00 ₺ KDV Dahil
2.299,00 ₺ KDV Dahil
2.299,00 ₺ KDV Dahil
1.799,00 ₺ KDV Dahil
1.799,00 ₺ KDV Dahil
1.799,00 ₺ KDV Dahil
1.799,00 ₺ KDV Dahil
2.299,00 ₺ KDV Dahil

Bath & Body Works Hediye Seti

Doğum günleri, yıl dönümleri, mezuniyetler ve daha nicesi… Yıl boyu kutlanacak o kadar fazla özel gün var ki! Yine de sen hiç endişelenme, tüm özel günlerde Bath & Body Works yanında! Özellikle uygun fiyatlı hediye seti arayışındaysan Bath & Body Works hediye setleri arasından dilediğini seçebilirsin. 

Özel Gün Telaşını Bath & Body Works ile Atlat

Sevgililer Günü, Yılbaşı, Anneler Günü ya da Babalar Günü gibi yılda sadece bir kez kutlanan özel etkinlikler için hediye mi arıyorsun? Tüm bu etkinlikler için sevdiğin herkese hediye edebileceğin uygun fiyatlı hediye setlerini senin için oluşturduk. Dilersen vücut şampuanlarından losyonlara kadar pek çok ürünle oluşturulan setleri hemen birlikte inceleyelim! 

 

Bath & Body Works’ün tüm ürünleri, sevdiğin kokuları tüm yaşam alanlarında kullanabilmen için tasarlandı. Diyelim ki kokusuna uzun zamandır aşina olduğun bir Bath & Body Works büyük mum var. Evini saran Bath & Body Works mumunun kokusunu dilersen vücut spreyi dilersen de köpük sabun olarak kullanabilirsin. Aynı hazzı sevdiklerin de yaşasın istiyorsan oluşturduğumuz hediye setleri tam sana göre!

İkonik vücut losyonları, vücut spreyleri ve duş jellerinden oluşan vücut bakım hediye setleri, içerikleri ve kokularıyla sevdiklerini mutlu etmenin en iyi yollarından biri. Ayrıca, hem sevimli hem de etkileyici ambalajlara sahip hediye setlerini dilediğin tüm özel günlerin kurtarıcısı olarak kullanabilirsin. 

Özel günler için hediye bulmanın ne kadar yorucu bir süreç olduğunu biliyoruz. İşte bu yüzden hediye seçerken karşı tarafın seveceğinden emin olduğunuz seçenekleri incelemek istediğinden eminiz. İster çocuğunun öğretmeni, ister yoga eğitmenin, ister arkadaşın için alışveriş yapıyor ol. Bu hediye setleri arasından birini kolaylıkla seçebilirsin. 

Örneğin; yakın zamanda bolca strese gireceği için şimdiden rahatlamaya ihtiyacı olan yeni mezun biri için Bath & Body Works Aromatherapy vücut bakım seti harika bir alternatif olabilir. Eğer hayatındaki insanı şımartmak istiyorsan da romantik bir vücut bakım setini tercih edebilir ya da gül ve tatlı vanilya gibi kokular içeren hediye setlerine yönelebilirsin. 

Özel Günler Yaklaştıysa Bath & Body Works Mercek Altında

Sevdiklerine, yanlarında olduğunu göstermen için Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, Yılbaşı ve daha nice özel gün var. Bu günlerden biri yaklaştıysa ve henüz verecek bir hediyen yoksa Bath & Body Works, hediye setleriyle alışverişini kolaylaştırmak için her zaman yanında.

 

Ayrıca tüm özel günlerde sayfamızı o güne ve sezona özel hediyelerle yenilediğimizi aklından çıkarma. Kısacası, özel günler yaklaştıysa sakın Bath & Body Works’ün hediye setleri sayfasını mercek altına almayı unutma! 

Senin için her zaman yeni ve her özelliğiyle hediye etmeye değecek ürünler, hediye setleri kategorisinde bir arada! Mükemmel hediyeyi henüz bulamadıysan pes etme! Bath & Body Works’ün kadın hediye seti, erkek hediye seti ya da ev hediyesi setleri arasından dilediğini seçip hemen siparişini ver! Kokuyu sevdiklerin için de eğlenceye dönüştür.

Daha fazla göster
Daha az göster